O nás

Zopár slov o firme PRIMAMONT

Kvalitné sťahovanie nemusí byť drahé

ak máte tých správnych partnerov!

O vaše starosti s rozkladaním nábytku, následným balením, sťahovaním a opätovným skladaním sa postaráme my.

Spoľahlivosť a vaša spokojnosť sú pre nás hnacím motorom a zároveň synonymom, že aj sťahovanie sa dá robiť kvalitne

Naše sťahovacie služby vyskúšalo už mnoho zákazníkov nielen v mestách ako Nové Zámky, Nitra, Šaľa, ale na celom území Slovenskej republiky a v zahraničí.

primamont palárikovo img

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS ?

SME RÝCHLI

SME SPOĽAHLIVÍ

MÁME ZODPOVEDNÝ PRÍSTUP

MÁME SKVELÚ ORGANIZÁCIU PRÁCE

Sťahujete sa do alebo zo zahraničia?

Nie je problém!

Naše dlhoročné skúsenosti boli niekoľkokrát preverené aj pri medzinárodných sťahovaniach. Postaráme sa o menšie škatule, ako aj o ťažké bremená, či trezory, klavíry a iné rozmerné a ťažké bremená. Sťahovanie s nami vám šetrí nielen vaše zdravie, ale aj dostatok času a peňazí. Okrem bežného sťahovanie máme totiž pre našich potenciálnych zákazníkov v ponuke aj sťahovacie služby bytových či nebytových priestorov.

Potrebujete sa zbaviť nepotrebných vecí?

Postaráme sa o to!

Ak máte v pláne zbaviť sa starého nábytku, prípadne iných starých a nepotrebných strojov a harabúrd, radi vám s tým pomôžeme. Zabezpečíme ich bezpečnú likvidáciu na miestach na to určených.

sťahovanie klavíra na poschodie

Sťahovacie služby ponúkame nielen pre domácnosti, ale aj pre rôzne administratívne spoločnosti, predajne, či akékoľvek iné priestory, ktoré si vyžadujú bezchybnú manipuláciu. Okrem toho vieme zabezpečiť aj prevoz tovaru a materiálu. Radi vyhovieme akýmkoľvek požiadavkám a so zákazníkmi sa vždy dohodneme tak, aby boli s našimi službami nad mieru spokojní. Naše ceny sme prispôsobili bežným ľuďom a víkendy aj sviatky máme bez príplatku. U nás máte garanciu, že poistenie, obalový materiál a prenosový materiál máte úplne zadarmo.

Naše hlavné pôsobenie

NOVÉ ZÁMKY

Firma Primamont Vám ponúka kompletné sťahovacie služby v Nových Zámkoch a v celom jeho okolí. Dlhoročné skúsenosti a spokojný ľudia z okolia Nových Zámkou vedia, že sa na nás môžu kedykoľvek obrátiť s hocijakou prosbou alebo požiadavkou.
My im radi vyhovieme.

ŠAĽA

Firma Primamont Vám ponúka kompletné sťahovacie služby v meste Šaľa a v celom jeho okolí. V meste Šaľa sme si vybudovali pevné a stabilné meno, ktoré pre mnohých ľudí znamená bezproblémové presťahovanie za výhodné ceny. Ľudia zo Šale a jej okolia nás poznajú ako sťahovaciu firmu, na ktorú sa môžu kedykoľvek spoľahnúť.

NITRA

Firma Primamont Vám ponúka kompletné sťahovacie služby v meste Nitra a v celom jeho okolí. V Nitre ako najväčšom krajskom meste pôsobíme už viac ako 16 rokov, pričom za tú dobu sme presťahovali veľké množstvo domov, bytov a firiem.

CELÁ SR + EU

Sťahujete sa do zahraničia za prácou, chystáte sa žiť, študovať alebo stráviť dôchodok pri deťoch v zahraničí? Zrealizujeme pre Vás medzinárodné sťahovanie. Spoľahlivosť a dlhoročné skúsenosti v oblasti sťahovacích služieb zaručujú profesionálne vykonané
sťahovanie.